פרוייקטים חברתיים

שהבנתי שיש לי זהב ביד, היכולת לשלב את כל העולמות וליצור אימפקט משמעותי לעמותות,לא רק להעניק להם תזרים חיובי ויציב של הוראות קבע ותרומות חד פעמיות אבל להביא גם את היכולות שלי בניהול וגיוס משאבים של מתנדבים וכן ניהול כלכלי נכון אותו הבאתי מעולם העסקים והיזמות.

כאן קרה הקסם האמיתי, גיליתי שאני לא פחות טובה בניהול מיזמים חברתיים והוצאתם לפועל
במקביל ליכולת העל שלי לגייס כסף למען מטרה טובה בה אני מאמינה ובכך לממש את החזון שלי להביא עוד טוב לעולם.

התחלתי לזהות מצוקות אמיתיות בחברה שלנו, עם חוסר בתמיכה ומשאבים. הפעם החלטתי לקחת את זה על עצמי ולהוביל שינוי אמיתי.

בניתי פרויקטים בצורה חכמה יציבה כלכלית מבחינת תזרים ובעלי צוות חזק ומשמעותי, בזכות כך ההצלחות הגיעו במהרה, כבר בשנה הראשונה הצלחתי לעזור לאלפי אנשים ברחבי הארץ.

אין סיפוק גדול מזה, לקחת את הכישרון שלך ולעשות ממנו משהו טוב ואמיתי. החיוכים והעידוד שאני מקבלת, הסיפוק בימי החלוקה והתמיכה של הסביבה אלו הם הדלק שלי לקום כל בוקר במחדש בכל הכוח והעוצמה ולהגדיל את הטוב.

הנתינה הפילנטרופית הפכה אותי לאדם יותר טוב שמוקיר תודה כל יום על הזכות להוביל עשיה.

הקרנות שלי מעניקות כנפיים לפעילים, הן תומכות בפעילות שטח.

התחומים נבחרו בקפידה וההשפעה שלהם על החיים של אותם אנשים הזקוקים לעזרה, היא עצומה!

הצטרפו אלי לעשייה ובכך נכפיל את הטוב ונגדיל אותו בעוצמה למען הנזקקים.

לב של נתינה ללא גבולות!

הפרוייקטים שלי

לחיות בכבוד

עמותת 'לחיות בכבוד' מספקת לניצולי שואה וקשישים הנמצאים במצוקת רעב, מזון חם, מזין ובריא, ומאפשרים להם את הצורך הבסיסי לחיות בכבוד.

הם פועלים במטרה להגיע לעוד ועוד ניצולי שואה וקשישים, להעניק להם את צרכי המחיה הדרושים להם מתוך כבוד והמון אהבה ותשומת לב.
העמותה מגיעה ל29 נקודות חלוקה: רחובות, קריית עקרון, ראשל"צ, בת ים, חולון, אשקלון, פתח תקווה ועוד.

בזכות הקהילה התומכת שיצרנו, אנחנו יכולים לעזור להם בכל יום ולאורך כל ימות השנה והחגים. המטבח מבשל ומפיץ 1500 ארוחות חמות בכל יום!

תינוקות של החיים

פרויקט תינוקות של החיים מציל ומאמץ תינוקות רעבים בשנה הראשונה לחייהם, מעניק סיוע מיידי לאמהות חד הוריות ומשפחות באזור המרכז שנקלעו למצוקה כלכלית בשנה הראשונה ללידה על ידי חבילות אוכל וציוד בסיסי להתחלה בריאה

תינוק שבע = תינוק בריא

עוצמה לחייל

קרן “עוצמה לחייל” פועל כל השנה למען חיילי ישראל ברחבי הארץ מדי חודש יוצאים לשטח עם כל הפינוקים והדברים החיוניים שחיילים צריכים הכוללים ערבי חוויה ותרבות, ארוחות “על האש” מפנקות, חלוקת תלושי חג לחיילים בודדים, שיעורים לחיזוק רוחני, ערכות תפילין ועוד מגוון פעילויות למענם. מטרתנו היא להוסיף שמחה ואור על פניהם של החיילים, להעניק להם תחושה של בית חם בכל מקום ולהראות שעם ישראל מאחוריהם תומכים ומודים להם על ההקרבה הגדולה למעננו.

תנועת אורות

פרויקט "אורות חסד" של 'תנועת אורות' הינו מפעל החסד הגדול אותו ייסד הרב חנן פורת זצ"ל מתוך דאגה ואהבה אמיתית לכל יהודי באשר הוא. יחד אנחנו ממשיכים לתת את האור למשפחות נזקקות, חד הוריות ולחסרי אמצעים. כחלק מהפרויקט אנו מחלקים מארזי תינוקות מדי חודש הכוללים אוכל, חיתולים וכל הדברים הבסיסיים והחיוניים להתפתחות תקינה של התינוק

מייקי והכלבים

יחידת הכלבנים לישראל, הוקמה כדי להציל חיים, תוך סיכון מינימלי של חיי אדם במהירות האפשרית נגד כל הסיכויים. היחידה לא עוצרת ונחה בשטח עד שהיא מצליחה למצוא את הנעדרים בחיים.

בכל מזג אוויר, לא עוצרים עד שמוצאים.

היחידה משתמשת בכוח העל שלה: כלבים מיוחדים שהגיעו במיוחד לישראל ועוברים תהליך הכשרה מורכב והופכים ל"סופרדוג" מה שמאפשר להם לגלות חיים במהירות ומקצועיות בכל תנאי שטח, ללא תשלום.